روزنوشته های علیرضا سرگزی

فعلا دانشجوی پزشکی

بوی عیدی

5 (100%) 1 vote[s]

هر چقدر هم که بگیم ما در قید زمان و تقویم نیستیم و ایام عبور از این سال به سال بعد مثل همه ی روزهای خداست و برتری خاصی نسبت به بقیه ندارن و ما هستیم که با اعمالمون ایام رو به کاممون می کنیم و به روزها و هفته ها و سال ها ارزش و اعتبار می‌دیم.
اما همیشه این آخرای سال که میرسه حس و حال آدم تغییر می کنه برای من که اینجوریه، هرچند سال به سال داره این حس کم رنگ تر میشه ولی به صفر نمی‌رسه.
این روزها فرصت خوبی بود برای نگاه به راهی که اومدم اهدافی که تعیین کردم و بررسی این که در کجای این نقشه ی راهی که برای خودم تعیین کردم هستم؟
وقتش هست سررسید یا دفتر سال ۹۶ رو باز کنم و خود تحلیلی داشته باشم.
اگه احساس خوب مزه ی شیرین داشته باشه و احساس بد ترش باشه د این لحظه من نسبت به سال گذشته احساس مزه ی ملس رو دارم 🙂 یکم رو به ترشی چون کارهای زیادی را انجام ندادم، اهدافی داشتم که به آنها نرسیدم ولی کارهای مهمی رو هم انجام دادم.

الان که اینجا هستم و به گذشته نگاه می کنم به قدرت میکرواکشن ها ایمان می آورم ، کارهای کوچکی که زندگی ما را تحت تاثیر قرار می دهند و مسیر زندگی را درجه ای تغییر می دهند ولی نتایج از زمین تا آسمان دارد، درسی که از سال گذشته گرفتم همین بود، درت کارهای کوچیک و روتین روزانه و مقید شدن به انجام آنها؛ و در سال جدیدی که در پیش دارم فقط یک چیز می خواهم آن هم این است که کارهای کوچیک روزانه رو به صورت روتین زندگیم در بیارم.

پی نوشت ۱: مدت زمان مدیدی است که اینجا ننوشتم، یکی از دلایل مهم آن کشیک ها و خستگی های پست کشیک بخش های قلب و جراحی و انجام چند کار دیگر بود و هست، چند بار هم تلاش کردم ولی خستگی باعث شد در میانه ی کار نافرجام شوند، حالا این شروع انتشار پیش نویس هایم است.

پی نوشت ۲: عکس این متن هم مربوط به یکی از سفره های هفت سین بیمارستان هست که توی گوشی داشتم.

3 دیدگاه

 1. موافقم درسته هنوز هم حس و حال آخر سال فرق داره
  من اگه بخوام نگاه به سال ۹۶ بندازم برای من سال سختی بود به شکلی که میتونم این مصرع رو درموردش بگم “ما را به سخت جانی خود این گمان نبود”.

 2. سلام آقای دکتر نویسنده 🙂
  سال نوت با ۳۱ روز تأخیر مبارک
  تولدتم با ۲۶ روز تاخیر مبارک

  ایشالا که سال خوبی رو شروع کرده باشی و پر قدرت به پیش بری.
  برات شادی و رضایت توأمان آرزو می‌کنم.

پاسخی بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود

*