روزنوشته های علیرضا سرگزی

فعلا دانشجوی پزشکی

امروز

Rate this post

امروز مصادف با روز خاصی نیست، ولی برای من می تواند روز متفاوتی باشد، بعد از مدت ها(شما بگوئید چند سال) بالاخره تصمیم گرفتم که سایت روزنوشته هام رو راه بندازم و به صورت جدی شروع کنم به نوشتن در فضای مجازی!

به قولِ بهترین معلمم محمد رضا شعبانعلی عزیز که میگه نوشتن برای فراموش کردنه! منم مینویسم که فراموش کنم.

پینوشت: با توجه به بالاترین مشغله ذهنی و کاری که در این چند روز داشتم نمی دونم چی شد که وقت گذاشتم و سایت رو راه اندازی کردم، کم کم دارم به این نتیجه میرسم که انسان ها در لحظات پرتنش کارهای بزرگی انجام می دهند.

به امید روزهایی با ابهامی کمتر

2 دیدگاه

 1. علیرضا از آخرین پستت شروع کردم رسیدم به اینجا …

  شخم زدن به معنای واقعی کلمه.
  فقط اگر وقت کردی بی زحمت این پلاگین comment email reply (اسمش یه همچین چیزی بود دقیق یادم نیست!) رو نصب کن چون نمی‌دونم رو کدوم پست‌ها کامنت گذاشتم. نصب کردنش زیر سه دقیقه طول می‌کشه.

  راستی کاش یه کم بیشتر بنویسی.

  یه چیز دیگه.
  حین شخم زدن وبلاگت به این نتیجه رسیدم که هرچی زمان می‌گذره و به جلو میریم، شرو شورمون کمتر میشه. کسی که این پست رو نوشته، با اونی که آخرین پست این سایت رو نوشته، خیلی فرق داره. عاقل تر و عمیق تر شده.
  مگه نه؟

  • علیرضا

   اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۷ at ۲:۲۹ ب.ظ

   نصبش کردم، چقدر خوبه
   آخرین باری که اومدم برات کامنت بذارم دیدم که یه تیک برای اطلاع از کامنت ها وجود داره، اون تیک رو زدم، می خواستم ازت بپرسم که چه افزونه ای نصب کردی که نمی دونم چی شد

   این مقتضای زمانِ هرچی میگذره آدم هم می تونه رشد داشته باشه و هم نداشته باشه و پسرفت کنه! من شاید پسرفت کردم!
   در اون ته ذهنم خاطرم هست که دکتر علیرضا شیری عقل رو اینطوری تعریف کرد: عقل از عقال به معنی ریسمانی که به زانوی شتر می بندند تا حرکت نکنه، عقل هم ما رو از انجام کارهایی که بر اسا هوی و هوس است باز میداره.

   حال و احوال ما اکثر اوقات تحت تاثیره محیطه اطرافمونه، اینکه دور و برمون چه اتفاقاتی در حال رخ دادنه و همین اتفاقات بر روی ما تاثیر میذاره و خروجیش رفتارهای ما میشه، شاید اون موقع که متن بالا رو می نوشتم شر و شورم به واسطه ی محیطم بوده و الان که محیطم تغییر کرده این شر و شور کمتر شده شاید هم واقعا جدای از محیط شر شورم کمتر شده نمی دونم.

   ازینکه شخم زدی ممنونم، احتمال زیاد باید بعدش یه چیزهایی از زمین این وبلاگ رشد کنه 😉

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما منتشر نمی شود

*